Инициативата „Четем – разгръщаме светове“ гостува в Стара Загора

Инициативата „Четем – разгръщаме светове”, организирана от книжарници Orange в партньорство с фондация „Детски книги”, ще бъде представена на специално събитие в Стара Загора, което ще се проведе на 30-ти септември в Orange Стара Загора, бул. „Цар Симеон Велики” 98, от 11:00 часа.

Всички гости ще могат да се информират по-подробно за мисията на каузата, ползите от четенето на книги и как те помагат на подрастващите да развиват своите знания и умения. На място ще присъства Вал Стоева – основател на фондация „Детски книги”, която ще обясни как родителите да избират подходящите книги за своите деца и по какъв начин влияят на съзнанието различните книги. Събитието ще бъде достъпно за всички жители и гости на Стара Загора, желаещи да научат повече за инициативата.



За да предоставяме персонализирани данни, ние използваме "бисквитки" или подобни технологии. Натискайки бутона "Приемам" или сърфирайки из сайта ни, Вие се съгласявате да използваме данните Ви. View more
Приемам
Отказвам