Продължиха Алеята на липите в Стара Загора

Липа залесяванеЧленовете на Граждански клуб ЛИПА засадиха нови дървета на Алеята на липите в Новия парк на Стара Загора. Липи, чинари, смърч и няколко храста люляк, ще растат в парка. Идеята е да се продължи Алеята, която създадохме, защото Стара Загора е град на липите и ние продължаваме традицията, споделиха организаторите. Алеята на липите с 20 дръвчета и обща дължина над 100 м беше оформена в най-новия парк на Стара Загора през май м.г. Осигуряването на контейнерните фиданки, внос Холандия и засаждането им стана с доброволния труд на членове и приятели на Граждански клуб ЛИПА.

 

 



За да предоставяме персонализирани данни, ние използваме "бисквитки" или подобни технологии. Натискайки бутона "Приемам" или сърфирайки из сайта ни, Вие се съгласявате да използваме данните Ви. View more
Приемам
Отказвам