- 25.03.2016
- Posted by: admin
- Category: News
No Comments

Членовете на Граждански клуб ЛИПА засадиха нови дървета на Алеята на липите в Новия парк на Стара Загора. Липи, чинари, смърч и няколко храста люляк, ще растат в парка. Идеята е да се продължи Алеята, която създадохме, защото Стара Загора е град на липите и ние продължаваме традицията, споделиха организаторите. Алеята на липите с 20 дръвчета и обща дължина над 100 м беше оформена в най-новия парк на Стара Загора през май м.г. Осигуряването на контейнерните фиданки, внос Холандия и засаждането им стана с доброволния труд на членове и приятели на Граждански клуб ЛИПА.