Гигантски Пижо и Пенда украсяват сградата на Община Стара Загора

гигантски Пижо ПендаНа площада пред Община Стара Загора започна монтирането на мартеница в бяло и червено, символ на пролетното начало, на здравето и радостта. Двете фигури на Пижо и Пенда са с гигантски размери и височина от 2,5 м. С тази атракция ръководството на Общината поздравява всички старозагорци и гости на града и им пожелава дълголетие и берекет.

В първия ден на март фигурите в бяло и червено, освен че ще радват минувачите, ще осветяват площада през нощта с вграденото в тях LED осветление, съобщиха от пресцентъра на Общината. 

Пижо Пенда община Стара Загора



За да предоставяме персонализирани данни, ние използваме "бисквитки" или подобни технологии. Натискайки бутона "Приемам" или сърфирайки из сайта ни, Вие се съгласявате да използваме данните Ви. View more
Приемам
Отказвам