ТВ предаване Инициатива – 28 юни 2012 г., четвъртък, Телевизия Стара Загора (видео)

новини видео Стара Загора

В община Стара Загора се извършват ремонти на улици и четвъртокласни пътища. До края на годината ще бъдат монтирани нови 4 светофарни уредби на възлови места в областния град, които ще регулират трафика и ще облекчат пешеходците.

  • С най-голям потенциал сред възобновяемите източници на енергия в Старозагорски регион е биомасата – продукт от животновъдството, твърдите селскостопански отпадъци и най-вече – от горите. Този ресурс стои неизползваем, а може да се превърне с евтино и екологично чисто гориво. По темата разговаряме с управителя на фирма Клас Бойчев – Мартин Бойчев.
  • С влизането в сила на измененият и допълненията в движение по пътищата от 26 юни допустимата скорост по автомагистралите в България се повишава с 10 км/час и става 140 км/час.
  • Спортът може да бъде печеливш бизнес като прави реклама на съответния град, която от своя страна привлича туристи. За целта е необходима добра база. Ръководството на община Стара Загора работи в тази посока. Подробностите – от кмета Живко Тодоров.

 

 


Предаване Инициатива е външна продукция на Търговско-промишлена палата – Стара Загора.

Излъчва се по Телевизия Стара Загора в четвъртък (през седмица)
от 21 часа, с повторение в петък от 11 часа и събота от 16 часа

 



За да предоставяме персонализирани данни, ние използваме "бисквитки" или подобни технологии. Натискайки бутона "Приемам" или сърфирайки из сайта ни, Вие се съгласявате да използваме данните Ви. View more
Приемам
Отказвам