Училищата в Старозагорска област са в грипна ваканция до края на седмицата

Грипна ваканция

Всички училища в област Стара Загора излизат в грипна ваканция от 1 февруари до края на седмицата, съобщи за Икономически портал на регион Стара Загора началникът на Регионален инспекторат по образованието Татяна Димитрова. Средната заболеваемост от грип сред учениците в региона е 22%. Ваканцията е обявена и заради ниските температури.

Учениците в община Чирпан, които не учат от понеделник, ще продължат да бъдат във ваканция още 3 дни, със заповед на кмета.



За да предоставяме персонализирани данни, ние използваме "бисквитки" или подобни технологии. Натискайки бутона "Приемам" или сърфирайки из сайта ни, Вие се съгласявате да използваме данните Ви. View more
Приемам
Отказвам