Французи търсят най-добрите етерични масла в Старозагорско

Френска бизнес-делегация направи обиколка на Розовата долина през изминалата седмица. Тя пристигна в България по покана на управителя на “Интерхерба” Стефан Мейер. Целта на посещението на търговския управител на “Хербаром лаборатоа” Лук Ардувин и мениджър ароматерапия Вероник Анел беше създаване на тесни бизнес-отношения за подобряване маркетинга на етерични масла между България и Франция.

В Долината на розите бизнес-групата посети почти всички дестилерии в търсене на най-доброто розово масло, пише вестник Старозагорски новини. В Стара Загора френските бизнесмени се срещнаха с управителя на “Фрейгранс България” Ивайло Динков. Целта на разговора беше технологии и маркетинг на етерично масло от маточина, а по думите на Анел, маслото, което произвежда “Фрейгранс България”, е с много добри параметри и се нарежда в челната десетка на ЕС по качество. Между представителите на българската и френската фирма беше договорено сътрудничество в маркетинга на етерично масло от маточина и беше направена резервация за произведеното през тази година.
Към управителя на “Фрейгранс България” беше отправена и покана да се запознае с технологията на преработка на етеричните масла във френската компания.



За да предоставяме персонализирани данни, ние използваме "бисквитки" или подобни технологии. Натискайки бутона "Приемам" или сърфирайки из сайта ни, Вие се съгласявате да използваме данните Ви. View more
Приемам
Отказвам